Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Trailhawk
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Trailhawk |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2800 kg |
| Kogeldruk | 150 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 28,80 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Jeep Grand Cherokee inclusief Plug-In Hybrid en modellen met handsfree achterklep (voetsensor) |
| Productiedatum voertuig | Vanaf mei 2021 |