Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Grand Cherokee Trackhawk, SRT8 en AdBlue-tank (vanaf 08/18)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Grand Cherokee Trackhawk, SRT8 en AdBlue-tank (vanaf 08/18) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 175 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 21,95 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Jeep Grand Cherokee inclusief Summit |
| Productiedatum voertuig | Van juli 2013 tot april 2021 |