Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Voertuigen met elektrisch bediende achterklep (voetsensor)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Voertuigen met elektrisch bediende achterklep (voetsensor) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogelkoppeling zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1500 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Uitsnijding bumper | Zichtbare uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 20,56 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Jeep Compass inclusief Plug-in Hybrid, Trailhawk en AdBlue |
| Productiedatum voertuig | Van juli 2017 tot april 2025 |
Information complémentaire :
Des rivets de fixation pour le pare-chocs et/ou le passage de roues sont disponibles en accessoires. Nous les recommandons au cas où ceux d'origine casseraient lors du démontage.