Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Forts de plus de 40 années d’expérience dans la conception et la réalisation d'attelages, GDW propose aujourd’hui une gamme complète de produits adaptés aux exigences du marché automobile français, aux prix les plus compétitifs.
Facile à monter grâce à la notice de montage fournie (partie mécanique).
| Incompatibele voertuigen | Nee |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogelkoppeling zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1800 kg |
| Kogeldruk | 110 kg |
| Uitsnijding bumper | Zichtbare uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 24 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Jeep Compass hybride inclusief Trailhawk en handsfree achterklep |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2020 tot april 2025 |
Information complémentaire :
En cas de finition Trailhawk, l'anneau de remorquage ne pourra pas être réinstallé.