Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Commander SRT8 V8
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Commander SRT8 V8 |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 10,30 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Jeep Commander |
| Productiedatum voertuig | Van mei 2006 tot maart 2011 |