Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- XFR, S-Sport, 2.0L Benzine, 3.0L Benzine, 5.0L Benzine
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | XFR, S-Sport, 2.0L Benzine, 3.0L Benzine, 5.0L Benzine |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1850 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 22,40 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Jaguar XF Sedan inclusief XFS |
| Productiedatum voertuig | Van januari 2008 tot augustus 2015 |
Information complémentaire :
Les restrictions relatives aux motorisations Essence (ci-dessus) sont à prendre en compte pour les véhicules conçus depuis 2012 uniquement.