Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- elektrische voertuigen, dubbellucht, wielbasis 3000mm,35C, 40C, 45C, 50C, 52C, 55C, 60C, 65C, 70C, 72C
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | elektrische voertuigen, dubbellucht, wielbasis 3000mm,35C, 40C, 45C, 50C, 52C, 55C, 60C, 65C, 70C, 72C |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 200 kg |
| Afstand tussen gaten (L x H) | 90 x 56 mm |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 27,10 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Iveco Daily Chassis Cabine 33S/35S |
| Productiedatum voertuig | Vanaf januari 2022 |