Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3000 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 26,95 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Iveco Daily bestelwagen |
| Productiedatum voertuig | Van januari 1989 tot april 1999 |
Information complémentaire :
Si la roue de secours du véhicule se trouve sous le châssis, il sera nécessaire de la déplacer ailleurs dans le véhicule.