Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Bumper met treeplank, 2 wielaandrijving
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Bumper met treeplank, 2 wielaandrijving |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 120 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 29,75 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Isuzu D-Max 4 wielaandrijving met buisvormige bumper |
| Productiedatum voertuig | Van januari 2004 tot januari 2007 |