Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Kona N, N-Line, Kona EV (elektrische aandrijving), Adblue en voertuigen met dubbele uitlaat (aan weerszijden)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Auto-Hak propose aujourd'hui une gamme complète d'attelages pour plus de 500 modèles de véhicules. Avec plus de 30 ans d'expérience, la marque Auto-Hak, de par la conception et la qualité des produits, sera à la hauteur de vos attentes.
Facile à monter grâce à la notice de montage fournie (partie mécanique).
| Incompatibele voertuigen | Kona N, N-Line, Kona EV (elektrische aandrijving), Adblue en voertuigen met dubbele uitlaat (aan weerszijden) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogelkoppeling zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1250 kg |
| Kogeldruk | 104 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet zichtbare uitsparing (onder de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 20,10 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Hyundai Kona |
| Productiedatum voertuig | Van november 2017 tot april 2023 |