Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Kona N, N-Line, Kona EV (elektrische aandrijving), AdBlue en voertuigen met dubbele uitlaat (aan beide zijden)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Kona N, N-Line, Kona EV (elektrische aandrijving), AdBlue en voertuigen met dubbele uitlaat (aan beide zijden) |
|---|---|
| Trekgewicht | 1250 kg |
| Kogeldruk | 104 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 17,70 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Hyundai Kona |
| Productiedatum voertuig | Van november 2017 tot april 2023 |