Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Tucson LPG
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Tucson LPG |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1800 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 19,25 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Hyundai Tucson |
| Productiedatum voertuig | Van september 2004 tot januari 2010 |