Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2700 kg |
| Kogeldruk | 110 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 22,90 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Hyundai Santa Fe |
| Productiedatum voertuig | Van maart 2006 tot september 2012 |