Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- I 30 N en AdBlue
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | I 30 N en AdBlue |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1620 kg |
| Kogeldruk | 106 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 19,90 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Hyundai i30 Sedan inclusief N-Line |
| Productiedatum voertuig | Vanaf September 2018 |