Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1100 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 12,60 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Hyundai Accent |
| Productiedatum voertuig | Van januari 2000 tot mei 2006 |