Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogel zonder gereedschap, diagonale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1400 kg |
| Kogeldruk | 70 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 19,00 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Honda HR-V |
| Productiedatum voertuig | Van september 2015 tot augustus 2021 |