Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1000 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16,21 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Honda Civic XI inclusief Hybride |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juni 2022 |
Information complémentaire :
Veuillez vérifier que le véhicule soit bien homologué à tracter.