Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Civic Hatchback 3-deurs Coupé
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Civic Hatchback 3-deurs Coupé |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1200 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18,10 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Honda Civic Hatchback 3-deurs type EG3/EG4/EG6 |
| Productiedatum voertuig | Van Januari 1992 tot September 1995 |