Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Sportafwerking, MSRT
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Sportafwerking, MSRT |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 2800 kg |
| Kogeldruk | 115 kg |
| Afstand tussen gaten (L x H) | 90 x 50 mm |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 25 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Ford Transit / Tourneo Custom 1ste Generatie |
| Productiedatum voertuig | Van november 2012 tot juli 2023 |