Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Ford Transit / Tourneo Custom met reservewiel "Drop Down", uitvoering MSRT
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Ford Transit / Tourneo Custom met reservewiel "Drop Down", uitvoering MSRT |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 2800 kg |
| Kogeldruk | 115 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 17,10 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Ford Transit / Tourneo Custom 1ste Generatie |
| Productiedatum voertuig | Van november 2012 tot juli 2023 |
Information complémentaire :
La roue de secours "Drop Down" se baisse automatiquement à l'aide d'un treuil, contrairement à la roue de secours classique qui se baisse à l'aide d'une manivelle. Le treuil en question se trouve sur le longeron gauche.