Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Econetic
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Econetic |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1521 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 15 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Ford Transit Connect/Tourneo Connect |
| Productiedatum voertuig | Van januari 2014 tot april 2022 |