Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Voertuigen met niveauregeling, Voertuigen met reservewiel
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Voertuigen met niveauregeling, Voertuigen met reservewiel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2100 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 22 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Ford Galaxy inclusief optie handsfree achterklep |
| Productiedatum voertuig | Van augustus 2015 tot april 2023 |