Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Sport
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Sport |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 950 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 13,20 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Ford Fiesta |
| Productiedatum voertuig | Van februari 1996 tot maart 2002 |