Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- 1.3L 8V 59pk
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | 1.3L 8V 59pk |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 900 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 13,63 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Ford Fiesta |
| Productiedatum voertuig | Van april 2002 tot september 2008 |