Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Cosworth, RS2000, vierwielaandrijving
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Cosworth, RS2000, vierwielaandrijving |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1250 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 14,50 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Ford Escort Hatchback 3-5 deuren |
| Productiedatum voertuig | Van januari 1996 tot oktober 1998 |