Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Ecosport met dieselmotor
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Ecosport met dieselmotor |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Horizontale kogel demonteerbaar zonder gereedschap |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1100 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Nee |
| Trekhaakgewicht | 22,70 kg |
| Montagetijd | 1 uur |
| Geschikt voertuig | Ford Ecosport zonder reservewiel op de achterklep |
| Productiedatum voertuig | Vanaf november 2017 |
Information complémentaire :
Veuillez vérifier si les points d'ancrage dans les longerons du véhicule sont bien présents, si ce n'est pas le cas l'attelage ne pourra pas être installé