Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
De T4 van Aragon kan 4 fietsen vervoeren met een totaal gewicht van 60 kg. Hij is voorzien van een 7- en 13-polige elektrische aansluiting.
Gemakkelijk en snel te installeren op elke trekhaakkogel dankzij de spanhendel. Het grote voordeel is dat u hem kunt neerklappen om toegang te krijgen tot de kofferbak van het voertuig.
De contactpunten met de fiets worden beschermd door siliconen doppen, die het fietsframe niet bekrassen en niet beschadigen, en de wielen worden vastgezet met veiligheidsriemen.
| Merk | Aragon |
|---|---|
| Aantal fietsen | 4 |
| Extra fiets toevoegen | Nee |
| Compatibiliteit elektrische fietsen | Nee |
| Max. gewicht | 60 kg |
| Elektrische aansluiting | 13-polig |
| Kantelbare fietsendrager | Ja |
| Opening grote achterklep (bestelwagens/vans) | Nee |
| Opening achterdeuren (bestelwagens/busjes) | Nee |
| Opvouwbare / compacte fietsendrager | Ja (gevouwen afmetingen: 95x98x32 cm) |
| Maximale diameter fietsframe | Tussen 25 en 50 mm |
| Afstand tussen rails (van midden tot midden) | 18 cm |
| Maximale wielbasis | 114 cm max |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 100 mm |
| Trekhaak compatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Vergrendeling fietsen op fietsendrager | Nee |
| Voorgemonteerd geleverd | Nee |
| Garantie | Niet vermeld |
Ne convient pas aux vélos au cadre rectangulaire.