Gemakkelijk en snel te monteren op de dakdragers.
Deze fietsendrager is voorzien van een eenvoudig, gereedschaploos mechanisme waarmee de drager naar beide kanten van het voertuig kan worden verplaatst.
De belangrijkste voordelen : veilige bevestiging, gecontroleerde klemkracht, geluidssignaal bij correcte montage, alles vergrendelbaar, snel en eenvoudig te installeren, aanpasbaar aan het fietsframe.
- automatisch verstelbare framehouder voor eenvoudig laden en lossen van de fiets.
- Het frame van uw fiets wordt tijdens de installatie beschermd door een rubberen hoes
- Deze fietsendrager is geschikt voor de volgende dakdragers:
- Thule WingBar
- Thule WingBar Evo
- Thule ProBar
- Thule SlideBar
- Thule SquareBar (adapter nodig)
- Alle dakdragers met T-sleuf van 20 x 20 mm
- Alle dakdragers met T-sleuf van 20 x 24 mm (adapter nodig)
| Aantal fietsen | 1 |
|---|---|
| Compatibiliteit met elektrische fietsen | Nee |
| Max. diameter ovaal fietsframe | 100 mm |
| Max. diameter rond fietsframe | 80 mm |
| Max. wielbasis | 123.5 |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 7.6 |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Fietsvergrendeling op fietsendrager | Ja |
| Materiaal/materialen | Aluminium, Staal |
| Gewicht | 4,20 kg |
| Max. belasting | 20 kg |
| Fietsbevestiging | Op het frame |
| Bevestiging van banden | Met getande riemen |
| Bevestigingstype | Op dakdragers |
| Bevestiging op het dak | Snelspansysteem |
| Max. dakdrager profiel (breedte x hoogte in mm) | 56 x 35 mm |
| Bruikbare T-gleuf adapter | Ja |
| T-gleuf adapter inbegrepen | Ja |
| TÜV/GS gecertificeerd | Ja |