Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Deze Pure Instinct dakfietsendrager van het merk Peruzzo heeft een laadvermogen van één fiets, met een maximumgewicht van 20 kg, waardoor hij geschikt is voor het vervoer van een standaardfiets, een mountainbike, en zelfs een elektrische fiets. De maximale bandenbreedte is namelijk 70 mm, en de maximale wielbasis is 1250 cm.
De bevestiging op de dakdragers gebeurt via hun T-groef. Als uw dakdragers hier niet van zijn voorzien, is een U-vormige adapter nodig, die als accessoire kan worden aangeschaft, om de fietsendrager aan de dragers te bevestigen.
De fiets wordt op de fietsendrager vastgehouden via het frame en op de banden. De fiets kan worden vastgehouden via de zadelpen of op het bovenste frame. Het voorwiel wordt stevig vastgehouden in een houder, en het wiel wordt vastgezet met behulp van drie stevige riemen en een kliksluiting. De fietsendrager is gecertificeerd volgens de geldende Europese normen (TÜV/GS). De fietsendrager is compatibel met dakdragers van 55 mm breed en 35 mm hoog.
Bovendien worden er twee sloten meegeleverd om de fietsendrager op de dakdragers te vergrendelen, maar ook de fiets op de fietsendrager.
Als uw voertuig niet is uitgerust met dakdragers, kunnen we u deze aanbieden. Klik op "Dakdragers" om aluminium of stalen dragers te vinden die geschikt zijn voor uw voertuig.
| Materiaal | Staal, aluminium |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Aantal fietsen | 1 |
| Compatibiliteit met elektrische fietsen | Ja |
| Max. diameter fietsframe | 5 |
| Max. diameter ovaal fietsframe | 50 mm |
| Max. wielbasis | 125 |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 7 |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Fietsvergrendeling op fietsendrager | Ja |
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht | 4,70 kg |
| Max. belasting | 20 kg |
| Fietsbevestiging | Op het frame |
| Bevestiging van banden | Met getande riemen |
| Bevestigingstype | Op dakdragers |
| Bevestiging op het dak | Snelspansysteem |
| Max. dakdrager profiel (breedte x hoogte in mm) | 95 x 30 mm |
| Bruikbare T-gleuf adapter | Ja |
| T-gleuf adapter inbegrepen | Ja |
| TÜV/GS gecertificeerd | Ja |
Si vous possédez des barres Thule WingBar, vous devrez acheter le kit de montage supplémentaire se trouvant en accessoire.
AR-191093
Accessoire voor T-groef bevestiging op Thule WingBar dakdragers | Peruzzo Pure Instinct 710