| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 1300 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 14,42 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Fiat Punto |
| Productiedatum voertuig | -08/99 |