| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
|---|---|
| Trekgewicht | 1850 kg |
| Kogeldruk | 76 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 19,18 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Fiat Ulysse |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2005 tot december 2016 |