| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 1300 kg |
| Kogeldruk | 60 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 20,94 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Fiat Stilo Break |
| Productiedatum voertuig | 1/03-08/08 |