Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- modellen 3 en sporting
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | modellen 3 en sporting |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 400 kg |
| Kogeldruk | 28 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 13,70 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Fiat Seicento met airconditioning |
| Productiedatum voertuig | 4/98-04/03 |