Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 2600 kg |
| Kogeldruk | 120 kg |
| Afstand tussen gaten (L x H) | 90 x 56 mm |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsnede (onder de bumper) alleen op de L3 |
| Verwijderen van de bumper | Alleen als het voertuig is uitgerust met handsfree schuifdeuren aan de zijkant |
| Gewicht trekhaak | 23,10 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Fiat Scudo III |
| Productiedatum voertuig | Vanaf januari 2022 |