| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 130 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 22,00 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Fiat Scudo alleen met stalen vering |
| Productiedatum voertuig | Van maart 2007 tot maart 2016 |