Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- modellen met voorwielaandrijving, lpg, cross en climbing
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | modellen met voorwielaandrijving, lpg, cross en climbing |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1300 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 12,40 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Fiat Panda 4x4 |
| Productiedatum voertuig | 6/04-09/12 |