Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 160 kg |
| Afstand tussen gaten (L x H) | 90 x 40 mm |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 29,90 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Fiat Fullback Club/Double Cab inclusief Adblue |
| Productiedatum voertuig | Vanaf mei 2016 |