Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Doblo Benzine of Diesel
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Doblo Benzine of Diesel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1070 kg |
| Kogeldruk | 65 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Alleen Fiat Doblo CNG |
| Productiedatum voertuig | Van februari 2010 tot mei 2022 |
| Gewicht | 18,50 kg |