Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Abarth, S, GT, elektrische aandrijving
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Abarth, S, GT, elektrische aandrijving |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 800 kg |
| Kogeldruk | 40 kg |
| Bumperuitsnijding | Uitsnijding niet zichtbaar op voertuigen geproduceerd sinds juli 2015 |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 12,50 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Fiat 500 |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juli 2007 |