Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Abarth, GT, Elektrische motor
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Abarth, GT, Elektrische motor |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 800 kg |
| Kogeldruk | 60 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 15,10 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Alleen Fiat 500 S inclusief hybrid |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juli 2007 |