Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1612 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | DS4 II inclusief Hybride, AdBlue, Cross en handsfree achterklep |
| Productiedatum voertuig | van Oktober 2021 tot Mei 2025 |
Information complémentaire :
En cas de motorisation électrique, veuillez vérifier si votre véhicule est bien homologué à tracter.