- Pakket
Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- E-Tense & plug-in hybride
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | E-Tense & plug-in hybride |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1600 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 25.10 kg |
| Geschikt voertuig | DS4 II inclusief handsfree achterklep |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2021 tot mei 2025 |
| Installatietijd | 2 uur |
Kenmerken Faisceau
| Kofferruimte | Ja |
|---|---|
| Kabelboominstallatie | Aan de achterkant |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Ja |
| Installatietijd | 1 uur |
| Compatibel voertuig | DS4 II |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Productiedatum voertuig | van Oktober 2021 tot Mei 2025 |
| LED-verlichtingscompatibiliteit | Ja |
| Type kabelboom | Specifiek (aangepast aan het voertuig) |
| Aantal pinnen | 7-polig |