De Britse groep Rhino Products werd opgericht in 2003. Dit bedrijf is uitgegroeid tot een referentie op het gebied van accessoires voor voertuigen voor bestelwagens dankzij een uitgebreid assortiment productens van hoge kwaliteit. Elk bestelwagen kan worden uitgerust met een dakrek, dakdragers, buishouder, ladder, treeplanken... De afwerkingskwaliteit van Rhino Products-producten is bekend en erkend door vele autofabrikanten, aangezien sommigen dit merk als originele uitrusting aanbieden.
Eenvoudig te monteren dankzij de meegeleverde montagehandleiding.
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Laadvermogen | 116 kg |
| Dakboring vereist | Nee |
| Laadrol inbegrepen | Ja |
| Winddeflector inbegrepen | Nee, geprofileerde rails zijn al aerodynamisch |
| Looppad / doorgang | Nee |
| Afmetingen (L x B x H) | 2600 x 1400 x 214 mm |
| Gewicht | 34,50 kg |
| Montagetijd | 2h30 |
| Inhoud | Dakdrager, bevestigingsvoeten, bouten, handleiding |
| Compatibiliteit | Peugeot Expert L1H1 met dubbele achterdeuren |
| Fabricagedatum voertuig | Van maart 2007 tot mei 2016 |