De Britse groep Rhino Products werd opgericht in 2003. Dit bedrijf is uitgegroeid tot een referentie op het gebied van accessoires voor bedrijfsvoertuigen dankzij een uitgebreid assortiment producten van hoge kwaliteit. Elk bedrijfsvoertuig kan worden uitgerust met een dakrek, dakdragers, buishouder, ladder, opstapje... De afwerkingskwaliteit van Rhino Products is bekend en erkend door vele autofabrikanten, aangezien sommigen dit merk als originele uitrusting aanbieden.
Eenvoudig te monteren dankzij de meegeleverde montagehandleiding.
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Laadvermogen | 216 kg |
| Dakboring vereist | Nee |
| Laadrol inbegrepen | Ja |
| Winddeflector inbegrepen | Nee, geprofileerde rails zijn al aerodynamisch |
| Looppad / doorgang | Nee |
| Afmetingen (L x B x H) | 3000 x 1400 x 325 mm |
| Gewicht | 34 kg |
| Montagetijd | 2h30 |
| Inhoud | Dakdrager, bevestigingsvoeten, bouten, handleiding |
| Compatibiliteit | Citroën Jumpy L3H1 met dubbele deuren |
| Fabricagedatum voertuig | Vanaf mei 2016 |