| Compatibel voertuig | Volkswagen Golf 8 Break |
|---|---|
| Productiedatum voertuig | van augustus 2020 tot juli 2023 |
| Daktype | met open dakrails |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de dragers | Aluminium |
| Model stangen | Menabo Ariete |
| Maximale belasting | 75 kg |
| Vergrendeling op dak | Ja, geïntegreerd |
| Kleur | Aluminium |
| T-groeven (T-Nut) | Nee |
| Afmetingen van de stangen (L x b x h) | 81,5-119,5 cm x 4 cm x 2,8 cm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht van de stangen | 3,30 kg |
| Aanvullende informatie | Bij een panoramadak zal de belasting op het dak worden verminderd (zie handleiding van het voertuig) |
AR-178855
Aluminium dakdragers voor Volkswagen Golf 8 (08/20-07/23) Menabo Ariete
En stock
Dakdragers voor Volkswagen Golf 8 met open dakrails
Deze dragers worden compleet geleverd:
Set van 2 dakdragers, 4 dakvoeten en een bevestigingsset indien nodig voor de installatie.
De handleidingen zijn inbegrepen.
€ 95,00
Aluminium dakdragers voor Volkswagen Golf 8 (08/20-07/23) Menabo Ariete
€ 95,00
Installatiecentra
Uitgebreid intern netwerk
Snel
Uitstekende klantenservice
4/5 op Geverifieerde beoordelingen
De laagste prijzen