- Pakket
| Compatibel voertuig | Renault Trafic II zonder verhoogd dak |
|---|---|
| Productiedatum voertuig | Van juli 2001 tot augustus 2014 |
| Daktype | met verankeringspunt |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de stangen | Aluminium |
| Model stangen | Thule ProBar |
| Maximale belasting | 75 kg |
| Vergrendeling op dak | Ja, geïntegreerd |
| Kleur | Aluminium |
| T-groeven (T-Nut) | Ja, breedte 20 mm |
| Afmetingen stangen (L x b x h) | 150 cm x 5 cm x 3,5 cm |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht stangen | 6,43 kg |
| Aanvullende informatie | In geval van een panoramadak wordt de maximale belasting die het dak kan dragen verminderd (zie de gebruiksaanwijzing van het voertuig) |