- Pakket
| Compatibel voertuig | Renault Kangoo I Express |
|---|---|
| Productiedatum voertuig | Van 1997 tot februari 2008 |
| Daktype | met open dakrails |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de dragers | Aluminium |
| Model stangen | WingBar Evo |
| Maximale belasting | 100 kg |
| Vergrendeling op dak | Ja, geïntegreerd |
| Kleur | Aluminium |
| T-groeven (T-Nut) | Ja, breedte 20 mm |
| Afmetingen van de stangen (L x b x h) | 108 cm x 8 cm x 2,8 cm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit buisdrager | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht van de stangen | 4,68 kg |
| Aanvullende informatie | Buisdragers en steunen als optie beschikbaar |
En stock
€ 255,00
En stock
€ 259,00