| Compatibel voertuig | Peugeot 3008 |
|---|---|
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2016 tot oktober 2023 |
| Daktype | met gesloten dakrails |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de stangen | Staal |
| Model stangen | G3 Clop Infinity |
| Maximale belasting | 75 kg |
| Vergrendeling op dak | Ja (plastic cilinder gemakkelijk verwijderbaar, kies bij voorkeur voor de aankoop van de metalen cilinder als accessoire) |
| Kleur | Zwart |
| T-groeven (T-Nut) | Nee |
| Afmetingen stangen (L x b x h) | 77-115 cm x 5,3 cm x 2,7 cm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht stangen | 4,20 kg |
| Aanvullende informatie | In geval van een panoramadak wordt de maximale belasting die het dak kan dragen verminderd (zie de gebruiksaanwijzing van het voertuig) |