- Pakket
Thule est le spécialiste du matériel de transport. La société suédoise est le leader du marché dans le domaine des barres de toit, coffres de toit et autres accessoires pour systèmes de portage auto.
France Attelage vous offre une large gamme de la marque Thule et vous propose les meilleurs prix tout au long de l'année.
| Compatibel voertuig | Peugeot 3008 |
|---|---|
| Productiedatum voertuig | Vanaf november 2023 |
| Daktype | met klassiek dak zonder specifieke bevestiging |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de stangen | Aluminium |
| Model stangen | Thule ProBar |
| Maximale belasting | 75 kg |
| Vergrendeling op dak | Ja |
| Kleur | Aluminium |
| T-groeven (T-Nut) | Ja, breedte 20 mm |
| Afmetingen stangen (L x b x h) | 135 cm x 5 cm x 3,5 cm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit buizendrager | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht stangen | 7,00 kg |
| Aanvullende informatie | In geval van een panoramadak wordt de maximale belasting die het dak kan dragen verminderd (zie de gebruiksaanwijzing van het voertuig) |