- Pakket
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Menabo propose des produits d'excellent rapport qualité/prix, sans négliger l'esthétique ni la performance. Ces produits sont d'excellentes alternatives aux marques haut de gamme bien plus onéreuses.
Montage facilité grâce aux notices de montage incluses.
| Compatibel voertuig | Peugeot 308 III Break |
|---|---|
| Productiedatum voertuig | Vanaf juli 2021 |
| Daktype | met klassiek dak zonder specifieke bevestiging |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de stangen | Staal |
| Model stangen | Menabo Omega |
| Maximale belasting | 50 kg |
| Vergrendeling op dak | Optioneel (zie rubriek "Accessoires" hieronder) |
| Kleur | Zwart |
| T-groeven (T-Nut) | Nee |
| Afmetingen stangen (L x b x h) | 130 cm x 3,2 cm x 2,2 cm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht stangen | 5,1 kg |
| Aanvullende informatie | In geval van een panoramadak wordt de maximale belasting die het dak kan dragen verminderd (zie de gebruiksaanwijzing van het voertuig) |
Information complémentaire :
Vous souhaitez faire poser vos barres de toit dans l'un de nos ateliers ? N'oubliez pas d'ajouter à votre panier le forfait de pose de barres de toit.
La prestation d'environ 1h se déroule dans l'atelier France Attelage de votre choix.